יום הולדת גיבורי על

הפעלת יום הולדת גיבורי על

פעילות לילדים אמיצים וגיבורים

יום הולדת הגיע וילדכם בחר להיות גיבור על ביום המיוחד שלו. מירי תשירי כוכבת הילדים מ yes ו HOT עם צוות רקדניות תגיע לחגוג איתכם מסיבה בלתי נשכחת.

יום הולדת גיבורי על, הפעלת יום הולדת גיבורי על

גיבור העל שלכם יקבל תלבושת מיוחדת וכיסא מלכות. כל החברים שיגיעו יקבלו תלבושות מתאימות ונוכל להתחיל במשימה להציל את העולם.

יום הולדת גיבורי על הוא יום הולדת בלתי נשכח בו ילדכם יהיה במרכז העניינים ויוכל להפגין את אומץ לבו לנוכח המשימות הרבות והפעילויות המגוונות דבר שיעצים את הביטחון שלו

  לפרטים והזמנות התקשרו: 073-7842992

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מהרגע שנכנסת לביתי ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה הגעת עם המון שמחה ואנרגיות וישר התחברת לשי שלי בהתחלה חששתי כי שי הוא ביישן אבל לשמחתי שי פרח במהלך כל היומולדת והיה לגיבור על אמיתי עד היום עדיין הורים פוגשים אותי ומחמיאים לי על היומולדת .. ולשנה הבאה כבר אין התלבטות שי ואני כבר יודעים – את הבחירה שלנו שתמשיכי לשמח ילדים

  יום הולדת גיבורי על – חוויה יוצאת דופן

  המקום יקושט בתפאורה מרהיבה ושלל צבעים. ההפעלה כוללת ציורי פנים וקעקועים, משחקים ותחרויות, בובות ענק, בועות ושלל אטרקציות במסיבה שלכם ולבסוף טקס עוגה של גיבורים עם מלא הפתעות.

  איך כדאי לקשט את המקום ביום הולדת גיבורי על?

  יש לבחור את אחד הדמויות של גיבורי העל שילדכם מעריץ ולקשט את המסיבה עם מפות, צלחות, כוסות ושלטים. ניתן לצלם את ילדכם כגיבור על ולקשט בדמותו את כל המסיבה וכמובן עוגה של גיבור על. אל תשכחו שהעיקר הוא החוויה והתוכן של הפעילות כל השאר זה בונוס.

  הפעלת יום הולדת גיבורי על
  Call Now Button